| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Rated Current | 1000A |
| Operating Temperature | -40°C to 85°C |
| Protection Level | IP65 |
| Warranty | 5 Years |
| Phase Configuration | 3 Phases 5 Wires |
| Insulation Class | F |
| Busbar Size | 100mm * 50mm |
| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Rated Current | 1000A |
| Operating Temperature | -40°C to 85°C |
| Protection Level | IP65 |
| Warranty | 5 Years |
| Phase Configuration | 3 Phases 5 Wires |
| Insulation Class | F |
| Busbar Size | 100mm * 50mm |