| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Onze elektrische busway vertegenwoordigt een geavanceerde oplossing voor stroomverdelingssystemen, die onberispelijke prestaties en betrouwbaarheid biedt voor industriële en commerciële toepassingen. Beschikbaar in zowel 3-fase, 3-draads als 3-fase, 4-draads configuraties, past deze veelzijdige oplossing zich aan diverse elektrische opstellingen aan.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale Spanning | 380V / 660V |
| Nominale Stroom | 1000A |
| Isolatieklasse | F |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Installatietype | Binnen/Buiten |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Vermogensclassificatie | 3.3kV-36kV |
| Nominale Frequentie | 50-60HZ |
De Ohory Electric Busway is gecertificeerd met ISO 9001, UL, IEC, CNAS en CMA normen, wat een hoge kwaliteit en veiligheid garandeert voor diverse toepassingen:
Met een minimale bestelhoeveelheid van 188 meter en flexibele verpakkingsopties, past deze oplossing zich aan projecten van alle groottes aan. De leveringscapaciteit bereikt 1500 mijl per dag om aan de hoge vraag te voldoen.
| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
Onze elektrische busway vertegenwoordigt een geavanceerde oplossing voor stroomverdelingssystemen, die onberispelijke prestaties en betrouwbaarheid biedt voor industriële en commerciële toepassingen. Beschikbaar in zowel 3-fase, 3-draads als 3-fase, 4-draads configuraties, past deze veelzijdige oplossing zich aan diverse elektrische opstellingen aan.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale Spanning | 380V / 660V |
| Nominale Stroom | 1000A |
| Isolatieklasse | F |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Installatietype | Binnen/Buiten |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Vermogensclassificatie | 3.3kV-36kV |
| Nominale Frequentie | 50-60HZ |
De Ohory Electric Busway is gecertificeerd met ISO 9001, UL, IEC, CNAS en CMA normen, wat een hoge kwaliteit en veiligheid garandeert voor diverse toepassingen:
Met een minimale bestelhoeveelheid van 188 meter en flexibele verpakkingsopties, past deze oplossing zich aan projecten van alle groottes aan. De leveringscapaciteit bereikt 1500 mijl per dag om aan de hoge vraag te voldoen.