| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Busbalkvorm | rechthoekig |
| Standaardspanning | 600 V |
| Grootte | Op maat |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Nominale stroom | 1000A |
| Nominale spanning | 380V / 660V |
| Isolatie klasse | F |
| Configuratie van de busbalk | 3-fase, 3-draad of 3-fase, 4-draad |
| Leidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Typ van installatie | Binnen/buiten |
| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 meter. |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | Volgens de vereiste |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Busbalkvorm | rechthoekig |
| Standaardspanning | 600 V |
| Grootte | Op maat |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Nominale stroom | 1000A |
| Nominale spanning | 380V / 660V |
| Isolatie klasse | F |
| Configuratie van de busbalk | 3-fase, 3-draad of 3-fase, 4-draad |
| Leidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Typ van installatie | Binnen/buiten |