| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 Meters |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | According To Requirement |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productsoort | Busweg |
| Nominale stroom | 1000A |
| Busbalkvorm | rechthoekig |
| Grootte | Op maat |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Configuratie van de busbalk | 3-fase, 3-draad of 3-fase, 4-draad |
| Huizen | Aluminiumlegering |
| Vermogenscategorie | 3.3kV - 36kV |
| Nominale frequentie | 50-60 Hz |
| Merknaam: | Ohory |
| MOQ: | 188 Meters |
| Prijs: | Confirm Price Based On Product |
| Verpakking: | According To Requirement |
| Betalingsvoorwaarden: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productsoort | Busweg |
| Nominale stroom | 1000A |
| Busbalkvorm | rechthoekig |
| Grootte | Op maat |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Configuratie van de busbalk | 3-fase, 3-draad of 3-fase, 4-draad |
| Huizen | Aluminiumlegering |
| Vermogenscategorie | 3.3kV - 36kV |
| Nominale frequentie | 50-60 Hz |